Dyrektor sportowy GKS-u Katowice gościem Magazynu Fortuna 1 Ligi!

Piłka nożna
Dyrektor sportowy GKS-u Katowice gościem Magazynu Fortuna 1 Ligi!
fot. Polsat Sport

Za nami 2. kolejka Fortuna 1 Ligi, czyli zbliża się czas podsumowań, których nie zabraknie w Magazynie Fortuna 1 Ligi. Gościem specjalnym Bożydara Iwanowa będzie Tadeusz Bartnik, dyrektor sportowy GKS-u Katowice. Nie zabraknie również naszych ekspertów - Janusza Kudyby oraz Tomasza Łapińskiego. Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi od 20:30 w Polsacie Sport.

Po dwóch seriach gier na czele tabeli są beniaminkowie poprzedniego sezonu. Odra Opole i Raków Częstochowa. Przypominając sobie wydarzenia z poprzedniego sezonu nie może to dziwić. Runda jesienna była rewelacyjna w wykonaniu tych zespołów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że po dwóch meczach jedynie Odra ma komplet punktów na swoim koncie.

 

Nasz magazyn będzie jednak w głównej mierze poświęcony GKS-owi Katowice, w którym doszło do gruntownej przebudowy drużyny. Więcej o „nowym” zespole opowie dyrektor sportowy klubu Tadeusz Bartnik. Wyemitujemy również ekskluzywny wywiad z trenerem GKS-u, Jackiem Paszulewiczem.

 

Katowiczanie sezon rozpoczęli od wpadki i porażki 0:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Jeśli chodzi o wynik zdecydowanie lepiej było w drugim spotkaniu z ŁKS-em Łodź, które piłkarze Paszulewicza wygrali po golu Daniela Rumina. W tym spotkaniu GKS miał jednak wiele szczęścia. Kilka razy ratował ich przed utratą bramki Mariusz Pawełek.

 

Transmisja Magazynu Fortuna 1 Ligi w poniedziałek od godziny 20.30 w Polsacie Sport.

 

Gośćmi Bożydara Iwanowa będą Tadeusz Bartnik dyrektor sportowy GKS-u Katowice, a także Janusz Kudyba i Tomasz Łapiński.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze