Hitowe starcie w Chicago? Fonfara rzucił wyzwanie niepokonanemu Amerykaninowi

Sporty walki

Na 16 zawodowych pojedynków 13 wygrał przez nokaut i nie zaznał jeszcze smaku porażki. Andrew Tabiti (16-0, 13 KO) to czołówka wagi junior ciężkiej, a wyzwanie postanowił rzucić mu Andrzej Fonfara (30-5, 18 KO), który niedawno zdecydował się zmienić wagę własnie na cruiser.

30-letni Polak w czerwcu wygrał przez techniczny nokaut z Ismaiłem Siłłachem, tym samym stawiając pierwsze kroki w nowej kategorii wagowej. Fonfara pragnie wrócić na ring w październiku w Chicago, a jego rywalem może być niepokonany Andrew Tabiti.
 
Pięściarz z Las Vegas wygrał aż 13 ze swoich 16 pojedynków przez nokaut i pnie się w górę kategorii junior ciężkiej. Za jego plecami stoi sam Floyd Mayweather Jr. Już w debiutanckiej walce "Polskiego Księcia" w wadze cruiser to właśnie Tabiti miał być jego rywalem. Czy dojdzie do starcia Andrew vs Andrzej?
 
Amerykanin  dwa ostatnie pojedynki wygrywał ze Stevem Cunninghamem (29-9-1, 13 KO) i Lateefem Kayode (21-4, 16 KO). Boxrec sklasyfikował go na szóstej pozycji wagi junior ciężkiej.
 
Skrót ostatniej walki Fonfary w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze