Konferencja prasowa przed KSW 45 w Londynie. Transmisja na Polsatsport.pl i Polsat Sport News

Sporty walki

Gala KSW 45: The Return to Wembley już 6 października w Londynie! Organizacja zawita do stolicy Anglii po raz drugi, nadeszła więc pora na odkrycie kart. Już w poniedziałek odbędzie się konferencja prasowa, na której ogłoszone zostaną nazwiska par zawodników, którzy powalczą w turnieju o pas mistrza kategorii 84 kg. Poznamy też przyszłość Mameda Khalidova. Transmisja konferencji prasowej przed KSW 45 od 12:30 na Polsatsport.pl i Polsacie Sport News!

Na konferencji prasowej przed galą KSW 45: The Return to Wembley obecni będą między innymi mistrz KSW w wadze ciężkiej Philip de Fries, pretendent do tytułu Karol Bedorf oraz Mamed Khalidov, Michał Materla, Damian Janikowski i Popek Monster.
 
Na spotkaniu ogłoszone zostaną pary zawodników, którzy powalczą w mini turnieju o pas mistrza kategorii do 84 kg oraz inne pojedynki mistrzowskie. W związku z tym wyjaśni się także przyszłość Mameda Khalidova.
 
Do tej pory poznaliśmy tylko jedno pełne zestawienie na gali 6 października, które jednocześnie będzie walką wieczoru. Innymi wojownikami, których obejrzymy w Londynie obok obecnych na konferencji prasowej będą Scott Askham i Akop Szostak, który zadebiutuje w organizacji.
 
Konferencja prasowa przed KSW 45 od 12:30 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport News.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze