Brno, czy ktoś wyrwie tytuł mistrzowski z rąk Marqueza?

Moto

Za najszybszymi zawodnikami mistrzostw świata już blisko połowa sezonu. Na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej Marc Marquez, który śmiało zmierza po kolejny triumf w swojej karierze. Czy ktoś będzie w stanie zatrzymać Hiszpana z numerem 93 na motocyklu?

Wszystko wskazuje, że będzie to niezwykle trudne. Przewaga wypracowana w pierwszej części sezonu jest na tyle duża, że drugi w klasyfikacji generalnej, Valentino Rossi, bardziej niż patrzeć przed siebie, będzie musiał „patrzeć w lusterka” i odpierać ataki swojego kolegi z ekipy - Mavericka Viñalesa, Andrei Dovizioso z Ducati, czy też zajmującego piątą pozycję w klasyfikacji - Johanna Zarco. Z tym ostatnim mieliśmy okazję porozmawiać przed rozpoczęciem się weekendu wyścigowego w Brnie, w którym zdradził nam kilka szczegółów i odniósł się otwarcie do tego co działo się na początku sezonu, i tego co czeka go w KTMie.

 

Wywiad z Zarco w załączonym materiale wideo.

 

Transmisja Moto GP: Grand Prix w Brnie na sportowych antenach Polsatu! W piątek sesje treningowe od 9:00, w sobotę rozgrzewki i kwalifikacje, wyścig zaś w niedzielę od godziny 8:40. Transmisje na Polsacie Sport Extra i Polsatsport.pl.

 

 

Grzegorz Jędrzejewski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze