Były reprezentant Holandii wybrał klub z powodu… miłości

Piłka nożna
Estavana Polman
Galeria zdjęć (8)

Duńskie media niedawno ogłosiły, że Rafael van der Vaart nadal będzie kontynuował swoją karierę piłkarską w tym kraju, ale w innych barwach klubowych. Były reprezentant Holandii przeniósł się z FC Midtjylland do Esbjerg. Okazuje się, że powodem takiego wyboru jest jego narzeczona.

Van der Vaart spędził dwa sezony w FC Midtjylland, ale postanowił, że jego nowym pracodawcą będzie beniaminek duńskiej ekstraklasy – Esbjerg. Wybór 35-latka nie jest przypadkowy, bowiem nakłoniła go do tego narzeczona, Estavana Polman, która jest piłkarką ręczną w tym samym klubie. – Bardzo mi miło ogłosić, że oficjalnie jestem teraz zawodnikiem Esbjerg. Nie mogę doczekać się rozpoczęcia tego nowego rozdziału. Dziękuję za wsparcie – napisał Holender.

 

Pozyskanie takiego zawodnika to olbrzymie wydarzenie dla takiego klubu jak Esbjerg. Można domniemać, że gdyby nie ingerencja sympatii Van der Vaarta, ten nigdy nie obrałby takiego kierunku.

 

W swojej karierze Van der Vaart grał w takich klubach jak Ajax Amsterdam, Hamburg SV, Real Madryt, Tottenham i Real Betis. Był także reprezentantem kraju. Od dwóch lat mieszka w Danii i jest to wybór z miłości, ale nie do piłki nożnej, a bardziej do swojej narzeczonej.

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie