Diego Costa autorem najszybszego gola w historii Superpucharu Europy (WIDEO)

Piłkarze Atletico Madryt nie mogli wyobrazić sobie lepszego początku meczu o Superpuchar Europy! Już w pierwszej minucie Diego Costa przedarł się przez obronę Realu Madryt i otworzył wynik. Dzięki temu zapisał się w historii.

Kibice w Tallinnie nie musieli długo czekać na pierwszego gola... Keylor Navas skapitulował już w 50. sekundzie.

Akcję rozpoczął Diego Godin, który wybił daleko piłkę w kierunku Diego Costy. Ten podbił ją głową, po czym wpadł w pole karne nic sobie nie robiąc z obecności Sergio Ramosa i Raphaela Varane'a. Chwilę później pokonał Navasa mocnym strzałem z ostrego kąta.

To najszybszy gol w historii Superpucharu Europy. Od 2015 aż do tej pory rekordzistą był Ever Banega, który zdobył bramkę w trzeciej minucie meczu z FC Barcelona (4:5 po dogrywce).