Piłka nożna

Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsat Sport...

Chodzi dokładnie o wpis, jaki KAA Gent zamieścił na swoim koncie twitterowym, pisząc w naszym języku "Drodzy kibicie @Jagiellonia1920, witamy was wszystkich w naszym pięknym mieście Gent i miejcie dobry czas u nas. Życzymy wam dobrego pobytu i emocjonującego meczu! Niech wygra najlepszy!".

 

 

Ponadto klub z Gandawy zamieścił krótki filmik, na którym prezentuje uroki swojego pięknego miasta, jakby sugerując polskim kibicom, które miejsca należałoby zwiedzić. To z pewnością bardzo miłe zachowanie Belgów, dla których najwidoczniej wynik sportowy nie jest najważniejszy, a przynajmniej mniej istotny od dobrego wychowania. Miejmy jednak nadzieję, że sami piłkarze Jagi nie będą zbyt dobrotliwi na boisku.

 

Mecz KAA Gent – Jagiellonia Białystok od godz. 20:25 w Polsacie Sport Extra.

 

Wielkie piłkarskie emocje w nowym sezonie 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA zapewnią nowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.