UFC w Moskwie: Kolejny Polak w karcie walk!

Sporty walki

Nazwiska trzech polskich zawodników znajdują się w karcie walk gali UFC Fight Night w Moskwie, która odbędzie się 15 września. Do Jana Błachowicza oraz Krzysztofa Jotko dołączył Marcin Prachnio (13-3, 10 KO, 1 SUB). W swoim drugim występie dla największej organizacji MMA na świecie zmierzy się z Magomedem Ankalaevem (10-1, 5 KO).

Prachnio w stolicy Rosji stoczy swój drugi pojedynek w UFC. W debiucie, w lutym bieżącego roku, na gali UFC on Fox 28 po bardzo słabym występie przegrał z Samem Alveyem przez nokaut już w pierwszej rundzie. Amerykanin tym samym przerwał passę ośmiu kolejnych zwycięstw 30-latka z Warszawy, które zainkasował walcząc m.in. dla organizacji One Championship.

W Moskwie rywalem Prachnio będzie znajdujący się w podobnej do polskiego zawodnika Magomed Ankalaev. Rosjanin w debiucie, podczas marcowej gali w Londynie, spisał się całkiem przyzwoicie, choć przegrał walkę z Paulem Craigiem w ostatniej sekundzie rywalizacji.

W karcie walk debiutanckiej gali UFC w Rosji znalazło się dotychczas miejsce dla dwóch innych polskich reprezentantów. Jan Błachowicz zmierzy się z powracającym do amerykańskiej organizacji Nikitą Krylovem, a Krzysztof Jotko po trzech porażkach z rzędu powalczy z niepokonanym debiutantem Adamem Yandievem.

Transmisje gal UFC na sportowych antenach Polsatu!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie