FIFA 19 gorsza od PES 2019? Konami wyprzedziło konkurenta w jednym aspekcie

E-sport
FIFA 19 gorsza od PES 2019? Konami wyprzedziło konkurenta w jednym aspekcie
fot. PAP

Do premiery kolejnych części dwóch najbardziej znanych gier o tematyce piłkarskiej, czyli FIFA 19 oraz Pro Evolution Soccer 2019, pozostało już niewiele czasu. Obie marki rywalizują ze sobą od dawna i wygląda na to, że tym razem Konami wyprzedziło EA Sports przynajmniej w jednym elemencie.

Mowa o fryzurze Wilfrieda Zahy, który parę dni temu zwrócił się do "Elektroników" z prośbą o zaktualizowanie jego wyglądu w FIFA 19.

 

Jako pierwsze przed szereg wyszło jednak Konami i odpowiedziało na pytanie piłkarza Crystal Palace, chwaląc się jednocześnie jego wyglądem w Pro Evolution Soccer 2019. Na grafice przygotowanej przez japońskie studio fryzura piłkarza wygląda nader realistycznie.

 

 

Wszystko zaczęło się jednak od piłkarza Manchesteru United Jessego Lingarda, który jako pierwszy zwrócił uwagę twórcom FIFY, że jego twarz i włosy nie zostały zaktualizowane od "99 lat".

 

 

Do prośby Anglika podłączył się również Iworyjczyk, który już od jakiegoś czasu nosi krótkie dredy. W FIFA przez cały czas posiada jednak gładkie włosy, przez co jego wirtualny odpowiednik przypomina bardziej Samuela Umtitiego z FC Barcelona.

 

Trzeba więc przyznać, że to Konami lepiej odrobiło lekcję i to w PES 2019 twarz Zahy wygląda o wiele lepiej.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze