FIFA 19: Lewandowski nie dogada się z Milikiem? Twórcy ukażą wpływ zgrania

E-sport
FIFA 19: Lewandowski nie dogada się z Milikiem? Twórcy ukażą wpływ zgrania
fot. PAP

Do premiery kolejnej odsłony serii FIFA pozostało już niewiele czasu! Twórcy obiecują, że w grze oznaczonej numerem "19" zostanie zawartych nie tylko wiele usprawnień, ale również całkowicie nowych rozwiązań. Jedną ze zmian ma być ukazanie wartości systemu określającego zgranie oraz "chemię" poszczególnych zawodników w FIFA Ultimate Team. Teraz będzie jasne czy Robert Lewandowski pasuje do Arkadiusza Milika i jak ich współpraca wpłynie na rozgrywkę.

Jednym z głównych czynników występujących podczas budowania własnej drużyny w FIFA Ultimate Team jest zgranie poszczególnych zawodników. Dotychczas twórcy nie ukazywali jednak dokładnych statystyk związanych z wzajemnym rozumieniem się piłkarzy na boisku, więc gracze bazowali na ściąganiu zawodników z tych samych klubów lub o tej samej narodowości.

Teraz system "chemii" będzie bardziej przejrzysty i gracze będą mogli zobaczyć jakie szanse na szybko aklimatyzację ma dany piłkarz, więc transfery będą bardziej świadome i mniej intuicyjne. Obok statystyk zawodników będzie widać bowiem premie wynikające ze zgrania z partnerami, dzięki którym wzrośnie np. szansa na strzelenie rzutu karnego, współczynnik sprintu czy wysokość wyskoku.

Gracze będą więc z pewnością poświęcali dużo więcej czasu na tworzenie zgranej "paki". Zgranie będzie miało również duży wpływ na przyjęcie odpowiedniej taktyki, biorąc pod uwagę to, że w FIFA 19 możliwe będzie tworzenie formacji pod wybraną przez siebie strategię.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze