Probierz namawia Kapustkę na powrót do Cracovii

Piłka nożna

Bartosza Kapustkę czeka bardzo ważna decyzja. Polak znów nie będzie miał szans na grę w Leicester i szuka klubu, do którego mógłby zostać wypożyczony. Na ostatniej prostej upadł temat włoskiego Benevento. Na powrót do Polski namawia go trener Cracovii Michał Probierz.

Wydawało się, że lada moment będzie można ogłosić transfer z udziałem Kapustki, który był o krok od przejścia z Leicester City do spadkowicza z Serie A Benevento. Uczestnik Euro 2016 wybrał się już nawet do Włoch i przeszedł testy medyczne. Ostatecznie do podpisania kontraktu nie doszło. Dlaczego? Włoskie media sugerowały dwa powody. Po pierwsze, że sam piłkarz się rozmyślił i postanowił skorzystać z innej opcji, bądź po prostu zabrakło porozumienia między klubami.

 

Chętnie w swojej kadrze Kapustkę widziałby Probierz. Trener Cracovii przy słabej sytuacji kadrowej bardzo potrzebuje zawodnika o takiej charakterystyce.

 

- Bardzo namawiałem Bartka, żeby do nas przyszedł. Uważam, że u nas mógłby się odbudować. To byłby dla niego najlepszy krok. Gdziekolwiek by nie poszedł za granicą, to czeka go bardzo duża rywalizacja. Tutaj może jednak pozwolić sobie na 2-3 mecze większego zaufania. Jeśli teraz Bartek mnie słyszy, to jeszcze raz namawiam go do tego, żeby przyszedł do Cracovii – powiedział Probierz w Cafe Futbol.

 

Więcej w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze