Piłka nożna

Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsat Sport...

Adrian Brzozowski: Sześć miejsc zostało do rozdysponowania pomiędzy kluby, które nadal walczą o fazę grupową Ligi Mistrzów. Są to mocne firmy, takie jak Ajax Amsterdam, Benfica SL, Dynamo Kijów, jednak kogoś siłą rzeczy zabraknie. Wtorek i środa zapowiadają się nader ciekawie!

Tomasz Łapiński: Cóż, taka jest specyfika pucharów, wiadomo że tylko połowa z tych drużyn będzie mogła awansować. Jestem pewny, że do fazy grupowej awansują drużyny lepsze.

Czy ten sezon Ligi Mistrzów wypali? Mamy fantastyczną zmianę dla kibiców we Włoszech, ze względu na transfer Cristiano Ronaldo do Juventusu. Teraz to właśnie "Starą Damę" uważa się za jednego z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów. Czy ktoś może namieszać, czy będą to rozgrywki przewidywalne?

Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów, to raczej ciężko stwierdzić, by były to rozgrywki przewidywalne. Trzeba oczywiście przyznać, że transfer "CR7" nie jest czymś, co zdarza się co roku i sam jestem ciekawy jak wkomponuje się on w ekipę z Turynu. Rok w rok te rozgrywki są jednak niesamowicie ciekawe, biorą w nich udział najlepsze kluby, w których grają najlepsi piłkarze świata, więc możemy spodziewać się kapitalnych meczów i mnóstwa emocji.

Polskich klubów niestety zabraknie i wygląda na to, że prędko możemy się ich nie doczekać...

Nic dodać, nic ująć. Niestety brakuje naszych klubów w tych rozgrywkach i miejmy nadzieję, że w przyszłym roku się to zmieni.

Cała rozmowa w załączonym materiale wideo.

 

Wielkie piłkarskie emocje w nowym sezonie 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA zapewnią nowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.