Rusza Liga Mistrzów w Polsacie Sport z nowoczesnym studiem

Piłka nożna

Skończył się moment długiego oczekiwania! Czas na prawdziwe emocje związane z rozgrywkami Ligi Mistrzów na sportowych antenach Polsatu. Przed nami mecze czwartej rundy kwalifikacji do fazy grupowej. Kibiców czekają nie tylko pozytywne wrażenia związane z tym co na boisku, ale także poza nim ze względu na nowoczesne studio.

Nowoczesne studio powstało specjalnie z myślą o Lidze Mistrzów. Wyposażone jest w największą ścianę wizyjną w Europie, jak również w specjalny ekran ekspercki, dzięki któremu kibice poznają szczegóły najlepszych akcji.

 

- Będę miała przyjemność otworzyć to piękne studio i pokazać naszym widzom jak ono działa, jakie są jego możliwości. Będziemy inaugurować to studio, więc będziemy chcieli powiedzieć co nieco o tym jak ta Liga Mistrzów w tym sezonie w ogóle będzie wyglądać. Zobaczymy, mam nadzieję, że będzie dobrze – mówi Paulina Chylewska.

 

Wielkie piłkarskie emocje w nowym sezonie 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA zapewnią nowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze