Piłka nożna

Liga Mistrzów i Liga Europy w Polsat Sport...

Kędziora od jakiegoś czasu jest podstawowym prawym obrońcą ekipy z Kijowa. W środowy wieczór jego ekipa grała na wyjeździe z Ajaksem w pierwszym meczu IV fazy eliminacji Ligi Mistrzów. Polak w 16. minucie wpisał się na listę strzelców, a jego zespół wyrównał. Później jednak bramki zdobywali już tylko gospodarze. Prawy obrońca zgarnął jeszcze w międzyczasie żółtą kartkę i mimo gola jego występ nie został oceniony pozytywnie.

 

- Dużym problemem w Dynamie jest prawa i lewa strona defensywy. Nie ma się co okłamywać. Kędziora popełnia błędy, łamie linię, źle się ustawia, bokiem do piłki. Ataki Ajaksu sunęły bokami. Kędziora fajnie gra do przodu, ale w defensywie ma problem - powiedział Hajto.

Ekspert Polsatu Sport dodał również, że duży wpływ na mecz miał niepodyktowany rzut karny dla Dynama przy stanie 1:1. Brak decyzji sędziego był jego zdaniem przełomowym momentem meczu.

 

Analiza Tomasza Hajty w załączonym materiale wideo.

 

Wielkie piłkarskie emocje w nowym sezonie 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA zapewnią nowe kanały Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD. Łącznie przez 3 lata w ofercie Telewizji Polsat, platformy Cyfrowy Polsat, sieci Plus i IPLI będzie można zobaczyć ponad 1000 meczów.