Kapitan Chelsea blisko zaskakującego transferu

Piłka nożna
Kapitan Chelsea blisko zaskakującego transferu
fot. PAP

Od dłuższego czasu kapitan Chelsea nie może przebić się do wyjściowego składu. Wszystko wskazuje na to, że jego londyńska przygoda może się wkrótce zakończyć. Gary Cahill jest bowiem bliski zaskakującego transferu.

Notowania Anglika zawsze stały wysoko u kolejnych trenerów "The Blues". Na Stamford Bridge trafił zimą 2012 roku z Boltonu, a już kilka miesięcy później był ważną postacią ekipy, która najpierw wywalczyła Puchar Anglii, a następnie po raz pierwszy w historii klubu zdobyła Ligę Mistrzów. Grał regularnie, ale u Maurizio Sarri spadł w hierarchii.

 

Przed nim znajdują się Antonio Rudiger, David Luiz, Andreas Christensen, a nawet młody Ethan Ampadu. W związku z tym kapitan Chelsea - jest nim od sezonu 2017/2018, choć był nim już wcześniej, kiedy John Terry siedział na ławce rezerwowych - prawdopodobnie już niedługo zmieni otoczenie. Nie pozostanie na Wyspach Brytyjskich, bo tam okienko jest już zamknięte, ale ma przenieść się do Turcji.

 

Angielskie media informują, że prezydent Galatasaray spotkał się już z Mariną Granovskaią - osobą odpowiedzialną za transfery Chelsea. Kontrakt Cahilla wygasa w przyszłym roku, a sam zawodnik chciałby wrócić do regularnej gry.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie