Który Polak był najlepszy z Kanadą? Kibice dokonali wyboru!

Siatkówka

Po zakończonym piątkowym meczu reprezentacji Polski z Kanadą, który jednocześnie inaugurował XVI edycję Memoriału im. Huberta Jerzego Wagnera, na stronie Polsatsport.pl można było zagłosować na najlepszego zdaniem kibiców siatkarza naszej drużyny. Podopieczni Vitala Heynena wygrali 3:0, natomiast najwięcej głosów zgromadził Michał Kubiak.

Nasi zawodnicy dobrze zaprezentowali się w piątek w krakowskiej Tauron Arenie i zainkasowali zwycięstwo bez straty seta. To mogło sprawić, że wybór najlepszego polskiego reprezentanta w tym meczu nie należał do łatwych.

 

Zdaniem polskich fanów na to wyróżnienie zasłużył Michał Kubiak, który zebrał ponad 30 procent głosów. Na drugim miejscu uplasował się Jakub Kochanowski z nieco ponad 25 procentami. Podium uzupełnił inny młody, zdolny, obiecujący siatkarz – Aleksander Śliwka z dorobkiem 20 procent. Jak widać, doświadczony kapitan polskiej reprezentacji nie ustępuje pola młodszym i wciąż znajduje się w dobrej formie, co jest dobrym prognostykiem przed mistrzostwami świata, które już we wrześniu.

 

W sobotę Polska rozegra drugi mecz memoriałowy, a rywalem ekipy Heynena będzie Francja. Także i tym razem będzie można dokonać wyboru na najlepszego siatkarza naszej kadry. Sonda oczywiście na Polsatsport.pl.

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie