Młody kibic typuje skład Polaków na MŚ 2018! "Olek Śliwka stoi obok"

Siatkówka

Reprezentacja Polski wygrała Memoriał Wengera, ogrywając po drodze trzech silnych rywali. Vital Heynen wciąż jednak wydaje się nie mieć swojej żelaznej startowej szóstki. Czy pomoże mu w tym... młody kibic z Krakowa?

Biało-czerwoni wygrali z Kanadą, Francją i Rosją w ramach Memoriału Wagnera i są w dobrych nastrojach przed MŚ 2018 we Włoszech i Bułgarii. Prestiżowy turniej miał dać odpowiedzi o wyjściowym składzie reprezentacji Polski, jednak w talii Vitala Heynena znowu było wiele asów i ciężko określić, kto jest najmocniejszym punktem zespołu.
 
Z Rosją kapitalnie zagrali między innymi Artur Szalpuk i Aleksander Śliwka. Zaraz po zakończeniu spotkania Adrian Brzozowski przepytał młodego kibica reprezentacji, Krzysztofa Krausa z Krakowa. Rezolutny młodzieniec podjął się propozycji podstawowej szóstki na wrześniowe MŚ:
 
KK: W Lidze Narodów przyzwyczailiśmy się, że trener Heynen rotował składem. Coraz pewniejszą ma tę wyjściową szóstkę, ale ciężko mi określić kto będzie grał...
 
AB: Jak wyglądałaby twoja szóstka? Pamiętaj - Olek Śliwka stoi obok...
 
KK: Olek Śliwka musi być! Obok Michał Kubiak... Libero? Doświadczenie, czyli Paweł Zatorski. Jeśli chodzi o atak, niech będzie Dawid Konarski, ale będziemy rotować. Na rozegraniu Fabian Drzyzga. Dwóch środkowych, a więc młodziutki Jakub Kochanowski i Mateusz Bieniek.
 
Krótka rozmowa z młodym kibicem w załączonym materiale wideo.
Adrian Brzozowski, ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie