El. MŚ 2019: Polska - Szwajcaria. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
El. MŚ 2019: Polska - Szwajcaria. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Reprezentacja Polski kobiet meczem ze Szwajcarią zakończy zmagania w eliminacjach piłkarskich mistrzostw świata. Podopieczne Miłosza Stępińskiego nie mają już szans na grę w przyszłorocznych rozgrywkach. Transmisja meczu Polska - Szwajcaria w Polsacie Sport.

Polki bardzo dobrze rozpoczęły fazę grupową eliminacji pokonując Białoruś aż 4:1. Później jednak radziły sobie ze zmiennym szczęściem wygrywając jeszce dwukrotnie oraz notując trzy porażki i jeden remis. To pozwoliło Biało-Czerwonym plasować się w okolicach trzeciej lokaty dającej nadzieję na walkę o awans.

O wszystkim przesądziło czerwcowe starcie z bezpośrednim rywalem w tabeli, reprezentacją Szkocji. Piłkarki Stępińskiego znakomicie rozpoczęły ten mecz. "Trafić z nieba do piekła" to jednak idealne określenie w ich przypadku, ponieważ prowadziły już 2:0, by ostatecznie uznać wyższość rywalek 2:3. Porażka bolała podwójnie, bowiem skreśliła szanse Biało-Czerwonych na udział w przyszłorocznym mundialu.

We wtorek Polki rozegrają swoje ostatnie starcie w sezonie. Na stadionie w Mielcu zmierzą się z liderem grupy drugiej Szwajcarią. Poprzednie starcie tych zespołów zakończyło się zwycięstwem Helwetek 2:1. Czy tym razem będzie inaczej i nasze piłkarki w dobrym stylu pożegnają się z rozgrywkami?

Transmisja meczu eliminacji MŚ 2019 Polska - Szwajcaria od godz. 16.45 w Polsacie Sport.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze