Fortuna 1 Liga: Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa to mecz, w którym nietrudno wskazać faworyta. Beniaminek, który zamyka tabelę Fortuna 1 Ligi, będzie gościł lidera. Transmisja meczu Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa w Polsacie Sport.

Jedno zwycięstwo, dwa remisy i pięć porażek… Tak wygląda dotychczasowy bilans Garbarni Kraków. Jakby tego było mało, podopieczni Mirosława Hajdy stracili najwięcej bramek w całej pierwszoligowej stawce - szesnaście. To wszystko sprawia, że każdy punkt wywalczony w niedzielnym meczu zostałby uznany za sukces.

 

W zupełnie innych humorach są piłkarze Rakowa Częstochowa. W ośmiu meczach zgromadzili 19 punktów, co daje im prowadzenie w tabeli. Obecnie mogą się pochwalić pięcioma zwycięstwami z rzędu - kolejno 1:0 z Odrą Opole, 1:0 z Chrobrym Głogów, 2:0 z GKS Katowice, 1:0 z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza i 2:0 ze Stomilem Olsztyn. Na dodatek, ostatniego gola stracili 462 minuty temu.

 

Obie drużyny grały do tej pory osiem razy na zapleczu Ekstraklasy. Miało to miejsce w latach 60. XX wieku. Bilans to pięć zwycięstw Garbarni Kraków, dwa remisy i jedna wygrana Rakowa Częstochowa. Co ciekawe, cztery mecze w Krakowie kończyły się triumfem gospodarzy.

 

Transmisja meczu Garbarnia Kraków - Raków Częstochowa w Polsacie Sport. Początek w niedzielę o godzinie 12:30.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie