Hazard prawie rozerwał siatkę. Belgia rozgromiła Szkocję (WIDEO)

Brązowi medaliści niedawno zakończonych mistrzostw świata w Rosji potrzymują wysoką formę! W pierwszym jesiennym sprawdzianie reprezentanci Belgii bez problemu rozprawili się ze Szkocją, odnosząc wysokie zwycięstwo w Glasgow aż 4:0. Ozdobą spotkania był atomowy strzał Edena Hazarda.

Starcie na Hampden Park było dla Belgii pierwszym meczem po wywalczeniu trzeciego miejsca na MŚ w Rosji. Czerwone Diabły w Lidze Narodów zmierzą się w grupie A2 ze Szwajcarią i Islandią, jednak pierwsze spotkanie czeka ich dopiero ostatniego dnia pierwszego tygodnia. We wtorek podopieczni Roberto Martineza zmierzą się na gorącej wyspie z Islandią.

Pierwszy jesienny test Belgowie zdali jednak na czwórkę, a właściwie na szóstkę. Goście bardzo wysoko, bo aż 4:0 ograli Szkocję. Strzelanie jeszcze w pierwszej połowie rozpoczął Romelu Lukaku, a w drugiej połowie na boisku szaleli Eden Hazard i Michy Batshuayi. Zwłaszcza trafienie gwiazdy Chelsea mogło poderwać kibiców z miejsc, bowiem pokonał Craiga Gordona piekielnie mocnym uderzeniem z ostrego kąta.

Akcję rozpoczął zasymulowaniem podania do... swojego brata, Thorgana, którego strzał minął o kilka centymetrów.

Bramki z meczu Szkocja - Belgia w załączonym materiale wideo.