Liga Narodów: Luksemburg pewnie pokonał Mołdawię

W meczu grupy 2 Dywizji D Ligi Narodów UEFA Luksemburg wygrał z Mołdawią 4:0. We wcześniejszym spotkaniu tej grupy Białoruś pokonała San Marino 5:0.

Wynik starcia reprezentacji Luksemburga z Mołdawią otworzył w 34. minucie Kevin Malget, który popisał się strzałem głową po dośrodkowaniu Danela Sinaniego.

Kolejne bramki padły po przerwie. W 60. minucie Dirk Carlson wrzucił piłkę z głębi pola, a efektownym strzałem wykończył tę akcję Olivier Thill. W 75. minucie ten sam zawodnik wykonywał rzut rożny. Zagrał do Sinaniego, a ten uderzeniem z około dziesięciu metrów pokonał bramkarza rywali.

Wynik spotkania w 83. minucie ustalił Christopher Martins, a asystę przy tym trafieniu zaliczył Sinani.

Wyniki meczów grupy 2 Dywizji D:

Luksemburg – Mołdawia  4:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Kevin Malget ('34), 2:0 Olivier Thill ('60), 3:0 Danel Sinani ('75), 4:0 Christopher Martins ('83).

Białoruś – San Marino 5:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Ihar Stasiewicz ('4), 2:0 Stanisłau Drahun ('26), 3:0 Anton Saroka ('67-karny), 4:0 Stanisłau Drahun ('87), 5:0 Jurij Kowalew ('90).