Wichniarek: Tak słabej reprezentacji Włoch nie widziałem nigdy

Piłka nożna

Reprezentacja Polski zremisowała z Włochami 1:1 na rozpoczęcie Ligi Narodów. Biało-czerwoni w pierwszej połowie zagrali bardzo dobrze i prowadzili z silnym przeciwnikiem, jednak po zmianie stron oddali inicjatywę i pozwolili rywalom wyrównać. Bardzo krytycznie zespół Italii ocenił Artur Wichniarek. - Nie przez przypadek nie pojechali na MŚ 2018 w Rosji. To najsłabsze Włochy w historii" - powiedział były snajper Arminii Bielefeld.

- Czy po tym spotkaniu jesteśmy zachwyceni, wstępnie zadowoleni, czy opuszczaliśmy stadion w Bolonii z niedosytem? - rozpoczął program Cafe Futbol od fundamentalnego pytania Mateusz Borek.
 
- Możemy mówić o wstępnym zadowoleniu, jednak byliśmy w stanie w drugiej połowie dobić przeciwnika. Włochy były do ogrania, a Jerzy Brzęczek mógł zacząć przygodę selekcjonera ze zwycięstwem. Tak słabej reprezentacji Włoch w pierwszej połowie nie widziałem chyba nigdy. Nie przez przypadek nie pojechali na MŚ 2018 w Rosji. Wszystkie aspekty gry były na bardzo niskim poziomie - powiedział Wichniarek.
 
- Trener Mancini przejął reprezentację Włoch w bardzo ciężkim momencie - próbował bronić obóz rywali Tomasz Hajto.
 
Dyskusja na temat meczu Włochy - Polska w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie