KSW 45: Andryszak jednym z bohaterów gali!

Sporty walki

Michał Andryszak (20-7-1NC, 13 KO, 6 SUB) wystąpi 6 października w Londynie na gali KSW 45: The Return to Wembley! - Zobaczycie starego dobrego Michała Andryszaka. W lepszej wersji - zapowiedział w programie Puncher Extra Time.

Andryszak stoczył do tej pory trzy pojedynki w barwach Federacji KSW. Pokonał Michała Kitę (17-10, 9 KO, 6 SUB) i Fernando Rodriguesa Jr (12-4, 8 KO, 2 SUB), ale w kwietniu tego roku poniósł bolesną porażkę w walce z Philipem De Friesem (15-6-1NC, 2 KO, 11 SUB), której stawką był mistrzowski pas w kategorii ciężkiej.

- To była porażka na każdym froncie. (...) Na każdym szczeblu popełniałem błędy i to błędy, które miały ogromny wpływ na przebieg tej walki. Teraz jestem mądrzejszy o wiedzę, która pomoże mi w przygotowaniach - ocenił z perspektywy czasu.

W Londynie Andryszak zrobi wszystko, by wrócić na zwycięską ścieżkę. Na razie jednak nie wiadomo, kto się z nim zmierzy. - Jeszcze do końca nie możemy tego ujawnić. Będzie to na pewno miejscowy zawodnik, tyle mogę powiedzieć. Myślę, że czeka nas fajna walka w stójce - zapewnił.

Na KSW 45: The Return to Wembley Philip de Fries i Karol Bedorf zmierzą się w pojedynku mistrzowskim w królewskiej kategorii wagowej. W dywizji półśredniej w rewanżowym starciu Roberto Soldić spróbuje odebrać utracony pas Dricusowi du Plessis. Oprócz nich naprzeciw siebie staną Michał Materla i Damian Janikowski oraz Scott Askham i Marcin Wójcik, a wygrani z tych dwóch walk staną w przyszłości naprzeciw siebie w boju o pas kategorii średniej. Rękawice skrzyżuje nieobliczalny Popek Monster i Erko Jun. W KSW zadebiutuje też Akop Szostak, a jego rywalem będzie John Smith.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie