FIFA 19: Lewandowski lepszy od Salaha, Griezmanna i Mbappe

E-sport
FIFA 19: Lewandowski lepszy od Salaha, Griezmanna i Mbappe
fot. PAP

Do premiery gry FIFA 19 jeszcze ponad dwa tygodnie, tymczasem EA Sports odkrywa coraz więcej kart (graczy). Bardzo wysoko oceniony został Robert Lewandowski, który ze swoimi statystykami znalazł się tuż za czołową dziesiątką gry. Tak wysoka ocena umiejętności oznacza, że polski snajper jest w grze lepszym piłkarzem niż chociażby Kylian Mbappe, Antoine Griezmann czy Mohamed Salah.

Lewandowski notuje regularny progres w oczach twórców kolejnych edycji gry FIFA, z każdą edycją zyskując kolejne punkty umiejętności. W FIFA 19 kapitan reprezentacji Polski otrzymał kartę z 90 punktami, co oznacza, że tylko dziesięciu zawodników ma więcej punktów Overall z Cristiano Ronaldo i Leo Messim na czele.

"Lewandowski regularnie sięga po koronę króla strzelców Bundesligi. Jest tradycyjną "dziewiątką" o dobrej skuteczności (strzały - 89) i warunkach fizycznych (82), ale to nie oznacza braku techniki (85). Jest niezwykle wszechstronny i potrafi samodzielnie oszukać defensywę i posłać piłkę do siatki" - EA Sports uzasadniło jego wysokie statystyki.

 "90"-tka "Lewego" oznacza, że za jego plecami są inni znakomici napastnicy, między innymi Antoine Griezmann (89), Paulo Dybala (89), Sergio Aguero (89), Edinson Cavani (89), Mohamed Salah (88), Gareth Bale (88) czy Kylian Mbappe (87). Snajper Bayernu w hierarchii ustępuje Luisowi Suarezowi (91), Edenowi Hazardowi (91) czy Neymarowi (92). Pierwszą dziesiątkę otwierają oczywiście Cristiano Ronaldo i Leo Messi (obaj 94).

Wśród setki najwyżej ocenionych piłkarzy FIFA 19 nie ma żadnego innego Polaka.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze