Piłkarz Premier League oskarżony o gwałt na nieletniej! Chodzi o zawodnika Liverpoolu?

Piłka nożna
Piłkarz Premier League oskarżony o gwałt na nieletniej! Chodzi o zawodnika Liverpoolu?
fot. PAP

W angielskim futbolu dochodziło już do wielu skandalicznych sytuacji. Tym razem chodzi jednak o zdarzenie z 7 lipca 2012 roku, kiedy to zgwałcona została 15-letnia dziewczyna. Oskarżonym jest zawodnik jednego z klubów Premier League.

Do gwałtu doszło podczas imprezy 7 lipca 2012 roku na polu kempingowym w Aigues-Mortes. Wtedy to pijana 15-latka została zgwałcona przez dwa lata starszego kolegę. Ofiara twierdzi, że dokładnie wiedział ile ona ma lat.

 

Wyrok w sprawie jeszcze nie zapadł, ale podano informację, że oskarżony jest zawodnikiem jednego z klubów Premier League i nie jest on Francuzem. Internet rozpala się od podejrzeń. W mediach społecznościowych zdecydowanie najczęściej pada typ zawodnika Liverpoolu – Divocka Origiego. Piłkarz ma aktualnie 23 lata i w 2012 roku był piłkarzem młodzieżowego Lille OSC.

 

Na razie są to jednak tylko domysły. W lipcu odbyła się pierwsza rozprawa, podczas której oskarżony najpierw zaprzeczał całemu zdarzeniu, a następnie jednak potwierdził, że taka sytuacja miała miejsce, jednak za zgodą dziewczyny. Teraz należy czekać na rozwój sprawy.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze