MŚ w siatkówce: Fińscy kibice zdominowali Polaków na trybunach!

Siatkówka

Reprezentacja Polski w swoim trzecim meczu na MŚ 2018 we Włoszech i Bułgarii zmierzyła się z Finlandią. Na parkiecie zespołem lepszym od pierwszych minut byli biało-czerwoni, jednak na trybunach sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. Liczniejszą grupą byli bowiem oryginalni Suomi!

Spotkanie Polski z Finlandią było jednym z pierwszych, które wypełniły trybuny areny mistrzostw świata po brzegi. Biało-niebiesko-czerwone barwy zalały Warnę, a realizatorzy raz po raz pokazywali kreacje kibiców dopingujących swoich ulubieńców. Polscy kibice, uchodzący za jednych z najlepszych na świecie, tym razem jednak musieli uznać wyższość Suomi!
 
Oryginalni Finowie zaprezentowali liczne i niezwykle barwne kreacje, często tworząc układy taneczne i imponujący doping. Wyjątkową atmosferę dało się odczuć już podczas hymnów obu zespołów, a potem każdy kolejny punkt podrywał raz jedną, raz drugą grupę wymieszanych ze sobą kibiców.
 
- Przepiękna atmosfera, siatkówka potrzebuje kibiców i wysoką frekwencję! - komentowali Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga. Klasę Finów docenił Jerzy Mielewski!
 

Najlepsze momenty fińskich kibiców w załączonym materiale wideo.

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze