Hajto przegrał zakład z Borkiem!

Piłka nożna

W ostatnim magazynie Cafe Futbol Mateusz Borek i Tomasz Hajto postanowili się założyć. Wyniki poznaliśmy już we wtorek przed wieczornymi meczami Ligi Mistrzów.

W trakcie Dogrywki Cafe Futbol Hajto przyznał, że czeka, aż w końcu Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik zaczną grać na miarę wysokich oczekiwań i w końcu będą notowali solidne liczby. - Nie rozmawiamy przecież o chłopakach urodzonym w 2000 roku, tylko o piłkarzach, którzy kosztowali sporo pieniędzy - przyznał.

 

Na uwagę selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka, który zaczął opowiadać o zaufaniu Carlo Ancelottiego do dwójki biało-czerwonych, szybko zaznaczył, że Milik już zdążył wylądować na ławce rezerwowych w ligowym starciu z Fiorentiną. Do dyskusji bardzo szybko włączył się Borek.

 

- Usiadł dlatego, że zagra w pierwszym składzie w Lidze Mistrzów i mogę się o to założyć - powiedział, na co przystał Hajto.

 

Po godzinie 20 we wtorek Ancelotti ogłosił skład Napoli na mecz z Crveną Zvezdą, w którym znalazł się Milik. Oznacza to więc, że to Borek wygrał zakład! Co było jego stawką?

 

Duet komentatorski jest aktualnie w Lizbonie, skąd będzie relacjonował mecz Benfica - Bayern Monachium. I to prawdopodobnie w stolicy Portugalii Hajto będzie musiał zaprosić Borka na obiad...

 

Zakład w załączonym materiale wideo.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – nowy sezon 2018/2019 Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA w nowych kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze