Puncher Extra Time: Jonak i Grabowski poznają swoich rywali

Sporty walki
Puncher Extra Time: Jonak i Grabowski poznają swoich rywali
fot. Polsat Sport

W magazynie Puncher Extra Time swoich rywali poznają Damian Grabowski (20-5, 6 KO, 11 SUB), który wystąpi na FEN 22, a także Damian Jonak (41-0-1, 21 KO) walczący na gali "Wojna Domowa". Jednym z gości będzie również Michał Materla (26-6, 8 KO, 12 SUB). Transmisja magazynu Puncher Extra Time od 22:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl.

38-letni Grabowski to weteran polskiej sceny MMA. W przeszłości bił się w największej światowej federacji UFC. Niedawno zawodnik ten związał się kontraktem z federacją Fight Exclusive Night, w której zadebiutuje już 20 października na gali w Poznaniu.


W Radomiu Grupa MB Promotions prowadzona przez Mateusza Borka zorganizuje kolejne pięściarskie wydarzenie. 17 listopada na gali "Wojna Domowa" zobaczymy m.in. Jonaka, dla którego będzie to trzecia walka w tym roku. W ostatni weekend pokonał Szerzoda Husanowa (21-1-1, 9 KO). Z kim się zmierzy? Tego dowiemy się w magazynie Puncher Extra Time.


Gościem specjalnym naszego programu będzie również Materla, który będzie bohaterem jednej z walk wieczoru KSW 45: The Return to Wembley. W klatce spotka się z niepokonanym w MMA medalistą olimpijskim w zapasach Damianem Janikowskim (3-0, 3 KO).

 

Prowadzący: Artur Łukaszewski i Łukasz Jurkowski

Goście: Michał Materla (uczestnik KSW 45), Damian Grabowski (uczestnik FEN22), Paweł Jóźwiak (prezes FEN), Damian Jonak (uczestnik gali "Wojna Domowa") i Janusz Pindera

 

Transmisja magazynu Puncher Extra Time od 22:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze