1 Liga siatkarzy na sportowych antenach Polsatu!

Siatkówka
1 Liga siatkarzy na sportowych antenach Polsatu!
fot. Cyfrasport

Nowość na sportowych antenach Polsatu! Siatkarscy kibice będą mogli oglądać już nie tylko mecze PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet, ale także 1 Ligi mężczyzn! Pierwsza transmisja starcia Stal AZS PWSZ Nysa - MKS Ślepsk Suwałki już w czwartek w Polsacie Sport Extra!

Od sezonu 2018/2019 1 Ligą zarządzać będzie Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej S.A. Celem przedwsięwzięcia ma być podnoszenie poziomu sportowego rozgrywek, a także utrworzenie sportowego produktu, który będzie spełniał najwyższe standardy.

 

Kluczową informacją jest to, że PLPS S.A. i Telewizja Polsat podpisały umowę partnerską, na mocy której na sportowych antenach Polsatu pokazywany będzie jeden mecz z każdej kolejki. Historyczna transmisja przeprowadzona zostanie już w najbliższy czwartek 27 września.

 

– Wspólnie wykonaliśmy pierwszy krok, który ma zbudować nową jakość zaplecza PlusLigi – powiedział Dyrektor ds. Sportu w Telewizji Polsat Marian Kmita. – Siatkówka od lat jest jednym z naszych flagowych produktów, dlatego kolejny raz podejmujemy wyzwanie. Razem z prezesami klubów, PLPS-em chcemy stworzyć produkt, który będzie się rozwijał, wzmacniał polską siatkówkę, a w efekcie przynosił nam wszystkim korzyści - dodał.

 

Telewizja Polsat zamierza transmitować na żywo hit każdej kolejki 1.Ligi. Jako pierwszy na antenie zostanie pokazany mecz Stal Nysa - Ślepsk Suwałki.

 

– To dla nas niezmiernie ważne, by zaplecze PlusLigi z każdym miesiącem stawało się coraz mocniejsze i coraz lepsze – powiedizał zarządu PLPS SA Artur Popko. – Pozyskaliśmy już partnera telewizyjnego, ruszyliśmy ze wspólną oprawą medialną i marketingową. Widząc zapał naszych nowych partnerów jestem przekonany, że wspólnie zbudujemy ligę o bardzo wysokiej jakości – dodał.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie