Puchar Polski: Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
Puchar Polski: Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Cyfra Sport

W kolejnym dniu zmagań w Pucharze Polski Olimpia Elbląg zmierzy się na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław. Mimo nie najlepszej postawy w lidze, to wrocławianie są faworytami tego spotkania. Transmisja meczu Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław w Polsacie Sport Extra.

Sytuacja grającej w II Lidze Olimpii jest bardzo zła. Po jedenastu kolejkach "Olimpijczycy" zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem tylko sześciu punktów i do bezpiecznego miejsca tracą pięć "oczek". W poniedziałek z klubem za porozumieniem stron rozstał się trener Adam Boros, jego funkcję do czasu znalezienia nowego szkoleniowca przejęli trenerzy Tomasz Wiercioch i Dariusz Kaczmarczyk.

 

Po reformie rozgrywek każda drużyna z miejsc 1-10 w II Lidze rozpoczyna grę w Pucharze Polski od 1/32 finału, czyli o jedną rundę później niż dotychczas. Jeżeli chodzi o drużyny z Ekstraklasy, to od tego sezonu przystepują one do rozgrywek o jedną rundę wcześniej.

 

W składzie Śląska możemy spodziewać się zmian na ten mecz. Trener Tadeusz Pawłowski stawia na młodzieżowców i oprócz Macieja Pałaszewskiego do Elbląga mogą pojechać też Piotr Samiec-Talar oraz Bartosz Boruń. W bramce "Wojskowych" najprawdopodobnie od pierwszych minut zagra Jakub Wrąbel, a na ławkę rezerwowych powędruje Jakub Słowik.

 

Transmisja meczu Olimpia Elbląg - Śląsk Wrocław od godziny 14:55 w Polsacie Sport Extra.

kl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie