Ile zarabiają sportowcy na Instagramie?

Piłka nożna
Ile zarabiają sportowcy na Instagramie?
fot. PAP

Bardzo szybki rozwój portali społecznościowych doprowadził do tego, że stały się one źródłem dochodów dla wielu gwiazd systematycznie publikujących swoje zdjęcia czy też wideo. W rankingu sportowców najlepiej zarabiających na Instagramie prowadzi Cristiano Ronaldo.

Portale społecznościowe już dawno przestały służyć tylko do publikowania swoich zdjęć. Teraz jest to miejsce, na którym można dobrze zarobić. Jak dobrze przekonują sie gwiazdy zarówno ze świata sportu jak i showbiznesu.

Opracowany przez "Forbes" ranking celebrytów zarabiających na Instagramie pokazuje ile dana osoba zarabia za jeden wpis na tym serwisie społecznościowym. Wśród piłkarzy najlepszy jest Cristiano Ronaldo, który za jeden post dostaje 641 tysięcy euro.

Portugalczyk jest trzeci na liście najlepiej zarabiających ludzi. Prowadzi Kylie Jenner dostająca za wpis 850 tys. euro. Z piłkarzy w zestawieniu są jeszcze Lionel Messi, Gareth Bale, Zlatan IbrahimovicNeymar oraz Luis Suarez. Wysoko znajduje sie również David Beckham.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze