MŚ w siatkówce: Serbia - USA. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
MŚ w siatkówce: Serbia - USA. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Na siatkarskich mistrzostwach świata nadszedł dzień ostatecznych rozstrzygnięć. W meczu o trzecie miejsce Serbia zmierzy się z reprezentacją USA. Kto stanie na najniższym stopniu podium? Transmisja meczu Serbia - USA od 16:50 w Polsacie Sport. Początek przedmeczowego studia od 16:00.

W pierwszym pólfinale mistrzostw świata 2018 Serbowie przegrali z Brazylią 0:3. Każdy z setów początkowo był wyrównany, ale końcowe fragmenty przebiegały już na korzyść zespołu z Bałkanów. Po stronie Serbów jedynie Aleksandar Atanasijevic nawiązywał momentami do wysokiego poziomu. Rozczarowali tym razem Uros Kovacevic i Marko Ivovic.


W kolejnym spotkaniu walkę o finał z Polakami przegrały Stany Zjednoczone. Nasi reprezentanci wygrali po tie-breaku, w którym nie dali rywalom żadnych szans. Amerykanie lepiej punktowali w ataku (59–65) i zagrywką (7–8), popełnili jednak więcej błędów od Polaków (29–20).

 

Na poprzednim mundialu obie drużyny wypadły bardzo słabo i nie wyszły z drugiej fazy grupowej. USA jednak było jedynym zespołem, który wygrał z Polską, czyli ostatecznie mistrzami świata z 2014 roku. 


Transmisja meczu Serbia - USA od 16:50 w Polsacie Sport. Początek przedmeczowego studia od 16:00.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie