Kto był najlepszym zawodnikiem mundialu?

Siatkówka

W niedzielnym finale mistrzostw świata reprezentacja Polski zagrała perfekcyjny mecz przeciwko Brazylii, wygrywając bez straty seta i sięgając drugi raz z rzędu po złoty medal na siatkarskim mundialu. W takich przypadkach ciężko na ogół wyróżnić tego jedynego, który imponował na tle innych. Czy kibice będą mieć wątpliwości?

W trakcie oraz po zakończeniu spotkania finałowego kibice mogą wziąć udział w sondzie przeprowadzonej na Polsatsport.pl, która dotyczy najlepszego zawodnika reprezentacji Polski na tegorocznych mistrzostwach świata.


Czy tym, który zdominuje"konkurencję" zostanie Bartosz Kurek, który zaprezentował się fenomenalnie w ataku i był liderem naszej kadry? A może będzie to Michał Kubiak, który jak na kapitana przystało, również brał ciężar gry na swoje barki, mimo choroby, która mu doskwierała.

 

Ewentualny triumf tego pierwszego nie powinien jednak nikogo dziwić. Kurek był niesamowicie zdeterminowany, aby zdobyć złoty medal z reprezentacją Polski, wszak cztery lata temu nie było mu to dane. Dwukrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich, złoty medalista mistrzostw Europy nie został wówczas powołany do kadry, natomiast mundial w 2010 roku, na którym wystąpił skończył się niepowodzeniem. Tym razem było inaczej i oprócz drużynowego sukcesu, polski bombardier został także wybrany MVP całego turnieju.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie