Tytoń trenuje z Wisłą Płock

Piłka nożna
Tytoń trenuje z Wisłą Płock
fot. PAP

Przemysław Tytoń bez klubu jest od 31 sierpnia 2018. Od poniedziałku 1 października rozpoczął treningi z drużyną Wisły Płock. - W tym momencie nie są prowadzone rozmowy dotyczące podpisania kontraktu z piłkarzem - powiedział prezes klubu Jacek Kruszewski.

31-letni Przemysław Tytoń, dwa ostatnie sezony spędził w hiszpańskim Deportivo La Coruna. Bramkarz jest wychowankiem Hetmana Zamość, w przeszłości występował również w Górniku Łęczna, holenderskich Rodzie Kerkrade i PSV Eindhoven oraz hiszpańskim Elche CF i niemieckim VfB Stuttgart.

 

Mierzący 195 cm bramkarz ma na koncie 14 występów w reprezentacji, z którą uczestniczył w mistrzostwach Europy 2012, rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie. Kibice pamiętają sytuację, gdy w inaugurującym turniej spotkaniu z Grecją (1:1), Tytoń obronił rzut karny wykonywany przez Giorgosa Karagounisa.

 

Zawodnik jest bez klubu, a ponieważ Wisła chętnie pomaga innym piłkarzom w dojściu do wysokiej formy, taką pomoc zaoferowała również Tytoniowi. Nadal podstawowym bramkarzem płockiego klubu jest Thomas Dahne.

 

- Wyraziliśmy zgodę na treningi Przemka z naszym zespołem, chcemy mu pomóc w dojściu do pełnej dyspozycji - dodał Kruszewski. 

jb, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie