Z archiwum UFC: Walki McGregora i Nurmagomedova w Polsacie Sport!

Sporty walki

W nocy z soboty na niedzielę dojdzie do hitowej gali UFC 229 z walką wieczoru Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor. Faworyta konfrontacji wskazać niezwykle ciężko, ale być może pomocne okaże się przypomnienie kluczowych walk głównych bohaterów wydarzenia w Las Vegas? Obejrzyjcie zwycięstwa Irlandczyka i Rosjanina na antenie Polsatu Sport w cyklu "Z archiwum UFC"!

 

Conor McGregor na gali UFC 229 powróci do klatki po prawie dwóch latach od swojego ostatniego występu w MMA. Były mistrz dwóch kategorii wagowych ponownie stanie przed szansą zdobycia pasa w kategorii lekkiej, po który sięgnął już w przeszłości podczas gali UFC 205 w konfrontacji z Eddiem Alvarezem.

 

Tym razem poprzeczka zostanie zawieszona dla Irlandczyka niezwykle wysoko. W Las Vegas popularny "Notorious" zmierzy się z niepokonanym Khabibem Nurmagomedovem. Rosjanin ma na swoim koncie 26 zwycięskich pojedynków w MMA, a dziesięć z nich odbyło się już w organizacji UFC. Co więcej, Khabib nie przegrał nawet pojedynczej rundy w trakcie swoich walki!

 

Dwa zupełnie odmienne style i dwie różne osobowości. Bohaterowie nie ukrywają niechęci do siebie, ale zapowiadają, w nocy z soboty na niedzielę rywalizację na najwyższym sportowym poziomie. Zobaczcie, jak wyglądały niektóre z walk bohaterów gali UFC 229!

 

Środa - Polsat Sport
00:00 - Conor McGregor vs Jose Aldo (UFC 194)
00:30 - Conor McGregor vs Dustin Poirier (UFC 178)

 

Czwartek - Polsat Sport
23:10 - Khabib Nurmagomedov vs Michael Johnson (UFC 205)
00:10 - Conor McGregor vs Chad Mendes (UFC 189)

 

Sobota - Polsat Sport
23:00 - Conor McGregor vs Eddie Alvarez (UFC 205)

 

Gala UFC 229 z walką Nurmagomedov - McGregor od godziny 4:00 w nocy z soboty na niedzielę na sportowych antenach Polsatu!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze