Konferencja prasowa Brzęczka. Transmisja na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Konferencja prasowa Brzęczka. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport

Reprezentacja Polski w Katowicach rozpoczyna zgrupowanie przed bardzo ważnymi spotkaniami Ligi Narodów z Portugalią oraz Włochami. Tradycyjnie na początku przygotowań selekcjoner spotka się z dziennikarzami. Na konferencji pojawi się także Kamil Grosicki. Transmisja konferencji Jerzego Brzęczka od 13:45 na Polsatsport.pl.

Z Portugalią zmierzymy się w wyjątkowym dniu dla polskiego futbolu. To właśnie 11 października wygraliśmy na Stadionie Narodowym z Niemcami, a także świętowaliśmy awans na Euro 2016. Co więcej, również tego dnia w 2006 roku pokonaliśmy... Portugalię na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Teraz podopieczni Jerzego Brzęczka będą chcieli wrócić do tych świetnych spotkań.


Na pewno w tym meczu, a także niedzielnym z Włochami nie zobaczymy Łukasza Skorupskiego. Doznał on urazu lewej ręki w sobotnim meczu 8. kolejki Serie A z Cagliari (0:2). Kontuzja wyklucza go z udziału w zgrupowaniu, a jego miejsce zajął rezerwowy bramkarz kady U-21 Bartłomiej Drągowski, który w tym sezonie w barwach Fiorentiny zagrał tylko 225 minut. 

 

Selekcjoner będzie mógł skorzystać z Kamila Grosickiego, który powoli wraca do gry w Hull City, a został pominięty przy pierwszych powołaniach. Po przerwie w reprezentacji znów zobaczymy Artura Jędrzejczyka. Piłkarz Legii Warszawa po tym jak został odstawiony od składu mistrzów Polski stał się ostoją defensywy swojego zespołu. Więcej na temat zgrupowania dowiemy się od samego selekcjonera.

 

Transmisja konferencji Jerzego Brzęczka od 13:45 na Polsatsport.pl.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze