Hit odwiecznych rywali wśród towarzyskich meczów piłkarskich

Piłka nożna
Hit odwiecznych rywali wśród towarzyskich meczów piłkarskich
fot.

Wśród meczów towarzyskich piłkarskich reprezentacji w tym miesiącu znalazł się hit Brazylia - Argentyna. Odwieczni rywale z Ameryki Południowej zmierzą się we wtorek 16 października w Arabii Saudyjskiej. Sparingi rozegrają też rywale Polski w Lidze Narodów.

Biało-czerwoni 11 i 14 października rozegrają spotkania LN z Portugalią i Włochami (oba na Stadionie Śląskim w Chorzowie), dlatego tym razem nie mają zaplanowanych żadnych meczów towarzyskich.

 

Jednak Italia oraz mistrzowie Europy z 2016 roku zagrają ze sobą w grupie A3 dopiero w listopadzie, więc teraz zabukowały sobie po jednym sparingu. Włosi zmierzą się w środowy wieczór w Genui z Ukrainą, natomiast Portugalczycy zagrają cztery dni później ze Szkocją w Glasgow.

 

Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się wtorkowe spotkanie w Dżuddzie pomiędzy Brazylią a Argentyną. "Canarinhos" cztery dni wcześniej, w piątek, zmierzą się w stolicy Arabii Saudyjskiej Rijadzie z gospodarzami, natomiast "Albicelestes" powalczą w tym samym miejscu z Irakiem w czwartkowy wieczór.

mt, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie