"Zieliński to jeszcze nie Messi czy Ronaldo, żeby machać rękami na kolegów"

Piłka nożna

Roman Kołtoń, Mateusz Borek i Tomasz Hajto podjęli się oceny występu Piotra Zielińskiego na tle Portugalii. Podpadł im zwłaszcza swoim zachowaniem, gdy machał rękoma na swoich kolegów z bezradności.

W naszej reprezentacji nikt się nie wyróżniał, jednak to po pomocniku Napoli oczekuje się bardzo wiele. 24-latek podpadł naszym ekspertom zwłaszcza swoim zachowaniem.
 
- Jeśli Zieliński źle podaje do Bereszyńskiego i macha do niego rękoma, to coś jest nie tak - powiedział wyraźnie podenerwowany Kołtoń.
 
Nieco bardziej pobłażliwie do jego dyspozycji podszedł Borek. - To, że on nie grał bardzo dobrze, albo nawet dobrze w tym meczu... Ale jak ja zacznę wykreślać Zielińskiego z tej reprezentacji, to nie ma przyszłości. Dostał notę 5 - przeciętnie. Na tle mizerii chłopak przekonał mnie, że warto dawać mu szanse. Powinien jednak zaczynać każdy mecz na poziomie noty 7 - stwierdził.
 
O swoich doświadczeniach z boiska opowiedział Hajto. - Nie możesz machać rękoma na kolegów z drużyny. On nie jest jeszcze na poziomie Ronaldo, Lewandowskiego czy Messiego. Że drużyna jest za słaba i on nie chce z nimi grać? W Niemczech odsuwało się za to z drużyny - zakończył.
 
Dyskusja na temat Zielińskiego w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze