PlusLiga: W Szczecinie zgasło światło! (WIDEO)

Podczas meczu Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk doszło do nieoczekiwanej sytuacji. W pierwszym secie, przy wyniku 5:5, reflektory w hali zgasły, a obiekt pogrążył się w ciemnościach. Według informacji podanych przez klub, całe zamieszanie jest sprawką jednego z kibiców...

Szczecińscy fani wiele oczekują w tym sezonie od swojego zespołu. W przerwie między sezonami został on bowiem wzmocniony przez wielu siatkarzy o uznanej marce, z Bartoszem Kurkiem na czele. Już podczas pierwszego meczu okazało się jednak, że sprowadzone gwiazdy będą musiały świecić ze zdwojoną siłą, a wszytko ze względu na fakt, że już na początku eczum w szczecińskiej hali ni stąd, ni zowąd zgasło światło.

- Ciemność widzę, ciemność - żartowali komentujący mecz Krzysztof Wanio oraz Ireneusz Mazur.

Okazało się, że za całym zamieszaniem stoi jeden z kibiców, który zapalił w toalecie papierosa i uruchomił tym samym system przeciwpożarowy.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo.