MŚJ w judo: Brązowy medal Kalety na Bahamach

Aleksandra Kaleta (52 kg) zdobyła brązowy medal mistrzostw świata juniorek w judo, który odbywają się w Nassau na Bahamach. W decydującej walce wygrała przez ippon z Francuzką Coraline Marcus Tabellion.
W eliminacjach Kaleta (Judo Wolbrom) odniosła trzy zwycięstwa przed czasem, a przegrała tylko w półfinale z późniejszą triumfatorką Japonką Ryoko Takedą.
20-letnia Kaleta jest wicemistrzynią Polski seniorek.
Przejdź na Polsatsport.plZOBACZ TAKŻE WIDEO: Paweł Skrzecz: Jesteśmy wdzięczni, że tylu ludzi chce uczcić pamięć Grzegorza
