Sianos i Zontek po raz pierwszy twarzą w twarz! "Chcecie zobaczyć, jak gaszę światło?"

Sporty walki

Marcin Sianos (3-3, 3 KO) i Marcin Zontek (17-11-2NC, 9 KO, 5 SUB) chcą walczyć ze sobą. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to powinien być jeden z najciekawszych pojedynków gali FEN 23, która odbędzie się 12 stycznia w Lubinie.

Obaj po raz ostatni walczyli 25 maja na gali FEN 21. Sianos przegrał z Grzegorzem Cieplińskim (8-6, 5 KO, 1 SUB), natomiast Zontek pokonał Toniego Valtonena (27-17, 11 KO, 4 SUB). Na gali FEN 22 stanęli twarzą w twarz, zapowiadając swój pojedynek.

 

- Zapłaciłem frycowe 25 maja. Jedno jest pewne, tego Marcina Sianosa już nie ma. Został tylko ten, który z impetem zawitał w organizacji FEN, i tak już zostanie. Zapraszam Marcina Zontka, zmierzmy się na FEN 23. Będzie charakter, będzie serce, będę walczył do końca. Chcecie zobaczyć, jak Sianos gasi światło? Zapraszam na FEN 23 w Lublinie! - powiedział Sianos.

 

- Z tym światłem to bym się tak nie rozpędzał. (...) Przyszedł czas na kategorię ciężką i właśnie w niej zakończę karierę - odpowiedział Zontek, który przy tej okazji zmieni kategorię półciężką na ciężką.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze