CF: Lewandowski jest sfrustrowany? "Czasami miewa niefortunne wypowiedzi"

Piłka nożna

Jak bumerang wraca temat wypowiedzi Roberta Lewandowskiego odnośnie systemu gry reprezentacji Polski. Jednak nasi eksperci w Cafe Futbol skupili się na czymś innym. - Nie może być tak, że czołowi piłkarze reprezentacji traktują mecze w Lidze Narodów z przymurżeniem oka - grzmiał Roman Kołtoń. Z kolei były agent kapitana Biało-Czerwonych Cezary Kucharski stwierdził: - Czasami miewa dość niefortunne wypowiedzi i teraz musi zmierzyć się z krytyką.

Gospodarz niedzielnego programu wywołał dyskusję dotyczącą postawy w ostatnich meczach reprezentacji Polski jej kapitana Roberta Lewandowskiego. Bożydar Iwanow zapytał byłego menedżera snajpera Bayernu Monachium, czy jego zdaniem "Lewy" może być sfrustrowany faktem, że nie strzelił gola w kadrze od sześciu spotkań.

 

- Nie sądzę, żeby Robert miał powody do frustracji. W jego karierze takie sytuacje miały już miejsce i on potrafi sobie z tym radzić. Czasami miewa dość niefortunne wypowiedzi i teraz musi się zmierzyć z krytyką środowiska. Nie boję się o jego nastawienie, bo za chwilę znowu będzie ono takie jak być powinno - powiedział spokojny Kucharski.

 

Gość Cafe Futbol do rozmowy "zaprosiła" Romana Kołtonia, który ostro skrytykował naszego kapitana, ale za wypowiedź o Lidze Narodów. - Słuchałem wypowiedzi Lewandowskiego bardzo uważnie i strasznie mnie "telepnęło", gdy słuchałem wątku o Lidze Narodów. Jeśli chodzi natomiast o kwestie na temat Brzęczka, to naprawdę nie szukałbym sensacji. Selekcjoner doskonale wie, że "Lewy" musi być u niego czołową postacią. Wracając do samych rozgrywek, to nie może być tak, że czołowi piłkarze reprezentacji traktują mecze w Lidze Narodów z przymurżeniem oka - powiedział dosadnie nasz ekspert.

 

Z redaktorem Kołtoniem zgodził się Tomasz Hajto. - Z czwórki najważniejszych zawodników w szatni Lewandowski, Glik, Krychowiak i Szczęsny, dwóch mówi, że spotkanie w Lidze Narodów są mało istotne. Młodzi piłkarze z polskiej ligi daliby się pokroić w tych meczach - stwierdził były reprezentant Polski.

 

Cała dyskusja na temat Roberta Lewandowskiego w załączonym materiale wideo.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie