Czerwona kartka zamiast żółtej po interwencji VAR-u! Brutalne wejście w meczu Ajax - Feyenoord (WIDEO)

Piłka nożna

System VAR raz jeszcze dał o sobie znać niezwykle pozytywnie. Po jednym z ostrych starć już w piątej minucie hitu Ajax - Feyenoord zawodnik gości zaatakował wyprostowaną nogą i ujrzał "tylko" żółtą kartkę. Bjoern Kuipers obejrzał jednak sytuację jeszcze raz i słusznie zmienił decyzję...

Spotkanie Ajaksu z Feyenoordem od początku było nacechowany nadmierną ostrością. Duża stawka meczu sprawiła, że zawodnicy obu holenderskich gigantów nie myśleli o kalkulacji i dawali z siebie sto procent.
 
W jednym ze starć przy linii bocznej boiska już w piątej minucie prawy obrońca gości wyraźnie przesadził. Jerry St. Juste wyprostowaną nogą zaatakował Nicolasa Tagliafico i wpadł w rywala z wielkim impetem. Sędzia początkowo pokazał 22-latkowi żółtą kartkę, jednak wszystko zmieniła interwencja systemu VAR.
 
Kuipers na spokojnie obejrzał niezwykle agresywne wejście St. Juste'a i po powrocie na boisko zmienił decyzję i wyciągnął bezpośrednią czerwoną kartkę. Feyenoord musiał więc radzić sobie w dziesiątkę niemal przez pełne 90 minut.
 
Brutalne wejście i czerwona kartka dla St. Juste'a w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie