ME U-21: Czy Polacy pokonają Portugalczyków w barażach?

Piłka nożna

Już w połowie listopada młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 21 rozegra dwumecz barażowy z Portugalią o wejście do przyszłorocznych mistrzostw Europy we Włoszech i San Marino. Przed podopiecznymi Czesława Michniewicza bardzo ciężkie zadanie, aby pokonać faworyzowanego rywala.

Po rozegraniu kwalifikacji cztery najlepsze zespoły z drugich miejsc wywalczyły sobie prawo gry w barażach o dwa bilety na Euro U-21, które zaplanowane zostało na przyszły rok. Biało-Czerwoni, którzy w swojej grupie uplasowali się za Duńczykami, w losowaniu trafili na Portugalczyków, którzy z kolei znaleźli się za plecami Rumunów.

 

Biorąc pod uwagę, że w drugiej parze barażowej Grecja zmierzy się z Austrią, wydaje się, że Polacy mieli największego pecha w losowaniu. Ekipa z Półwyspu Iberyjskiego dysponuje świetnie wyszkolonymi zawodnikami, którzy mimo młodego wieku już grają w mocnych klubach czołowych lig europejskich.

 

Nasi kadrowicze postarają się sprawić niespodziankę. Pierwsze spotkanie odbędzie się 16 listopada w Zabrzu. Nie wiadomo jaki skład będzie miał do dyspozycji selekcjoner Czesław Michniewicz. O tym oraz o innych aspektach związanych z dwumeczem z Portugalią w załączonym materiale wideo.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze