KSW 46: Rozpędzony Chorwat spróbuje pokonać kolejnego Polaka!

Sporty walki
KSW 46: Rozpędzony Chorwat spróbuje pokonać kolejnego Polaka!
fot. KSW

Sebastian Przybysz (4-1, 2 KO, 1 Sub) spróbuje zatrzymać rozpędzonego „Killera” z Dubrovnika, Antuna Račicia (21-8-1, 13 Sub) na KSW 46 w Gliwicach. 1 grudnia w Arenie Gliwice zmierzą się w limicie kategorii koguciej w jednej z walk otwierających kartę.

Antun Račić ma na koncie już dwa zwycięskie boje w KSW. Swoją przygodę z okrągłą klatką największej organizacji MMA w Europie rozpoczął od starcia na KSW 40 w Dublinie, gdzie stanął naprzeciw Pawła Polityły i wypunktował Polaka. Fani znad Wisły mieli szansę zobaczyć go w akcji po raz pierwszy podczas KSW 43 we Wrocławiu, gdzie ponownie dzięki decyzji sędziów pokonał Kamila Selwę. „Killer” z Dubrovnika w swojej karierze wygrał przed czasem aż 13 z 19 zwycięskich pojedynków. Wszystkie te walki 27-latek kończył w parterze, przez co zyskał sobie sławę niezwykle niebezpiecznego grapplera. 
  
Sebastian Przybysz to kolejny młody reprezentant Mighty Bulls Gdynia, który w świetnym stylu zadebiutował w KSW. 25-latek z Gdańska na KSW 44 pięknie wymierzoną kontrą posłał na deski Dawida Gralkę w już w 108. sekundzie pojedynku. Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego tym samym powrócił do kończenia pojedynków ciosami, od czego zaczynał zawodową karierę. 

O KSW 46:
  
Walką wieczoru gali KSW 46 w Gliwicach będzie rewanżowy pojedynek pomiędzy mistrzem wagi półciężkiej Tomaszem Narkunem, a legendą sportów walki nad Wisłą Mamedem Khalidovem. W drugim najważniejszym pojedynku mistrz kategorii lekkiej Mateusz Gamrot będzie miał okazję jako pierwszy w historii KSW sięgnąć po drugi tytuł, ponieważ zmierzy się z Kleberem Koike Erbstem o tytuł dywizji piórkowej.

W jednej z głównych walk wieczoru 
Salahdine Parnasse będzie miał szansę pokonać drugiego byłego mistrza  - jego rywalem będzie Marcin Wrzosek.

 

Naprzeciw Mariana Ziółkowskiego stanie Gracjan Szadziński, a brazylijski łowca polskich skalpów Daniel Torres zmierzy się z Romanem Szymańskim.

Bohater śląskich fanów, 
Artur „Kornik” Sowiński zmierzy się w kategorii lekkiej z Kamilem Szymuszowskim.

Wrocławianin 
Michał Michalski spotka się z młodym i obiecującym Krystianem Kaszubowskim.

Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie