Kurek podziękował za nagrodę nietypowym zdjęciem

Siatkówka

Bartosz Kurek według europejskiej federacji CEV zostały mianowany najlepszym siatkarzem na Starym Kontynencie w 2018 roku. Sam zainteresowany postanowił podziękować za nagrodę publikując zdjęcie na którym... brakuje jego samego, a w zamian widnieją koledzy z reprezentacji Polski.

Świetna postawa Kurka na tegorocznych mistrzostwach świata we Włoszech i Bułgarii znacząco przyczyniła się do wywalczenia przez Biało-Czerwonych złotego medalu. Polski atakujący został ponadto wybrany MVP całego turnieju.

 

Ten fakt nie umknął uwadze europejskiej federacji CEV, która na gali w Budapeszcie postanowiła nagrodzić Kurka tytułem najlepszego siatkarza na Starym Kontynencie w tym roku. 30-letni zawodnik Stoczni Szczecin postanowił podziękować za to wyróżnienie na łamach mediów społecznościowych, publikując zdjęcie jego kolegów z reprezentacji. Na fotografii próżno szukać głównego bohatera.

 

- Dziękuję bardzo za nagrodę... ale nie bez przypadku właśnie teraz wrzucam zdjęcie na, którym mnie nie ma. Jeszcze raz panowie dziękuję - napisał Kurek.

 

 

W trakcie uroczystości w stolicy Węgier nagrodę trenera roku otrzymał również selekcjoner naszej kadry, Vital Heynen.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze