Tajemnice studia Ligi Mistrzów (WIDEO)

Piłka nożna

Nowe studio Ligi Mistrzów kryje wiele tajemnic. Dlatego zabieramy Państwa w podróż, podczas której wyjaśnimy kulisy powstawania analiz wideo, zabierzemy Was do "Kuchni Mistrzów", a także posłuchamy "Muzyki Mistrzów".

Studio Polsatu Sport przy ulicy Łubinowej jest tak nowoczesne, że aż trudno się do niego przyzwyczaić. Drobne problemy z wyświetlanymi na... podłodze składami miał w środę 25 października Dariusz Wdowczyk. - Mam mówić o składach, których nie będę widział... - przyznał się przed programem Wdowczyk, który już w trakcie nagrania na żywo stanął na wysokości zadania. - Jeżeli mielibyśmy się przyglądać składowi Manchesteru, to tak prawdopodobnie będzie to wyglądało - mówił były trener.

 

Nowym formatem w trakcie studia Ligi Mistrzów jest "Muzyka Mistrzów", którą prezentuje widzom znany dziennikarz muzyczny Hirek Wrona. On także jest pod wrażeniem możliwości studia. - Nie widziałem jeszcze w Polsce tak fantastycznego studia. Pierwszy raz przyszedłem tutaj przed chwilą i to było takie "wow"! - powiedział.

 

Wrona debiutował w środę 24 października w studiu. Oto fragment jego wystąpienia: - Każda drużyna ma piosenkę, przy której wychodzi na boisko. Na przykład PSV zawsze pojawia się na murawie przy "Simply the best" Tiny Turner.

 

Wrona nie był jednak jedynym debiutantem podczas studia przed 3. kolejką Ligi Mistrzów. Do ekipy "Kuchni mistrzów" dołączyła bowiem Aleksandra Szwed.- Ja tu nie jestem przez przypadek – żartowała aktorka. – Kuchnia jest jednym z najważniejszych miejsc w moim domu. Gotuję bardzo często. Uwielbiam to robić. Mam nadzieję, że występy z mistrzem kuchni Tomaszem Karolakiem sprawią, że się dużo nauczę, że zainspirują mnie do kolejnych kulinarnych podróży w moim domu – opowiadała nam Szwed.

 

Możliwości studia są nieograniczone. Po raz kolejny będzie można przekonać się o tym w zbliżającym się tygodniu. 6 i 7 listopada zostanie bowiem rozegrana następna - czwarta kolejka Ligi Mistrzów!

Redakcja, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie