Poważne problemy Brzęczka! "To jest dramat"

Piłka nożna

Jerzy Brzęczek od początku swojej kadencji nie bał się stawiać na zawodników niegrających w klubach. Sytuacja większości z nich jednak nie zmienia się, a nawet pogarsza. W Cafe Futbol sprawdziliśmy, jak wyglądają statystyki kadrowiczów po meczach z Portugalią i Włochami.

Po wspomnianych spotkaniach wielu piłkarzy reprezentacji Polski nie zagrało w klubie nawet minuty. Są to Bartłomiej Drągowski, Jan Bednarek, Arkadiusz Reca i Jakub Błaszczykowski, Niewiele grali również Marcin Kamiński (90 minut), Jacek Góralski (92), czy Radał Kurzawa (79). Zablokował się również Krzysztof Piątek, który nie może trafić do siatki w Serie A.  

 

- Sytuacja klubowa kilku piłkarzy woła o pomstę do nieba. To jest dramat. Jerzy Brzęczek ma problem. W poniedziałek ogłosi powołania, choć ma jakiś pomysł personalny i pewnie wielu zmian nie dokona. We wrześniu był kłopot, w październiku też, a teraz już olbrzymi – stwierdził Roman Kołtoń.

 

- Bednarka nie ma na ławce. On pewnie będzie grał w reprezentacji, ale bramkarz i obrońcy muszą grać regularnie. Ma potencjał, jednak musi znaleźć klub, który zagwarantuje mu występy – mówił Tomasz Hajto.

 

- Z naszej defensywy przyjedzie wyczyścić głowę Glik, który ma problemy w klubie od kilkunastu meczów nie może zanotować zwycięstwa i teraz mamy obok niego wystawić niegrających Bednarka i Recę? Rybus się rehabilituje i mamy problem – podsumował Mateusz Borek.  

 

Cała dyskusja do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze