Liga Mistrzów: Tak Glik nabawił się kontuzji! (WIDEO)

Kamil Glik w 73. minucie spotkania AS Monaco - Club Brugge opuścił murawę Stadionu Ludwika II. Polak wyraźnie narzekał na uraz pachwiny. Do kontuzji Glika doszło już najprawdopodobniej około dwudziestu minut wcześniej. Zobaczcie sytuację w załączonym materiale wideo!

Z pewnością wtorkowego wieczoru do udanych nie zaliczył Kamil Glik. Drużyna Polaka już w pierwszej połowie przed własną publicznością straciła trzy bramki. Dodatkowo przy jednym z trafień eksperci mieli sporo zastrzeżeń do postawy obrońcy.

Co gorsze, w 51. minucie przy próbie jednej z interwencji wyraźnie narzekał na ból pachwiny.

- Czy wszystko dobrze z Kamilem Glikiem? Rozjechały mu się nogi... - komentował Tomasz Smokowski.

Kilka sekund później Polak zasygnalizował sztabowi szkoleniowemu zdrowotny kłopot.

Monakijski klub po zejściu Glika stracił jeszcze jedną bramkę i ostatecznie przegrał 0:4 z Belgami. Drużyna Polaka po czterech seriach gier Ligi Mistrzów ma na swoim koncie tylko jeden punkt i zajmuje ostatnie miejsce w grupie A.

Cała sytuacja w załączonym materiale wideo!