Next Gen Finals: Hubert Hurkacz - Jaume Munar. Transmisja w Polsacie Sport

Tenis
Next Gen Finals: Hubert Hurkacz - Jaume Munar. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Youtube

Hubert Hurkacz w środę rozegra drugie spotkanie w ramach drugiej edycji turnieju Next Generation ATP Finals. Rywalem Polaka w meczu grupy A będzie rozstawiony z numerem 7. Hiszpan Jaume Munar. Transmisja spotkania od godziny 14:00 w Polsacie Sport.

 

We wtorek Hubert Hurkacz jako pierwszy polski tenisista w historii rozegrał spotkanie ramach turnieju Next Generation ATP Finals. Wrocławianin w konfrontacji z amerykańską nadzieją Francesem Tiafoe zaprezentował się z bardzo dobrej strony, ale ostatecznie musiał uznać jego wyższość.

 

W środę Hurkacz wyjdzie po raz drugi na twarde korty w Mediolanie. Rywalem 21-latka będzie Jaume Munar. Hiszpan w pierwszej serii gier przegrał swoje spotkanie ze Stefanosem Tsisipasem. Zwycięzca tego meczu zachowa szansę na dalszy udział w turnieju rozgrywanego w stolicy Lombardii.

 

Turniej odbywa się według zmienionych zasad - do trzech wygranych setów, a każdy set tylko do czterech wygranych gemów. Przy stanie 3:3 o zwycięstwie decyduje tie-break. Nie uwzględnia się netów po serwisach, a także przewag przy wyniku 40:40. Na korcie nie ma linii deblowych.

 

Po dwóch najlepszych zawodników z obu grup awansuje do półfinałów. W puli nagród jest 1,335 mln dol. Rok temu - bez Polaków - zwyciężył Koreańczyk Hyeon Chung.

 

Transmisja meczu Hubert Hurkacz - Jaume Munar od godziny 14:00 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze